| marincristinaandreea a întrebat:

Buna ziua cunoaște cineva un loc de munca part time online cu plata la zi sau săptămânală?
Mulțumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Call center, am o prietena care lucreaza de acasa pe departamentul suport clienti la digi, poti suna sa pui o intrebare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te faci freelancer intr-un domeniu pe care il stapanesti bine si iti iei task uri si clienti mici

| marincristinaandreea explică (pentru suntserios):

Nu prea mă pricep in acest domeniu

| Tputpu35 a răspuns:

Munca online poti gasi pe bestjobs sau ejobs, si cauta part time acolo, sau pe olx.

| Simona2024 a răspuns:

Eu am incercat ceva acum de curand. Operator flexibil se cheama. Pur si simplu raspunzi la meaje de la fel si fel de persoane si o data pe saptamana ti se face plata pe card. Sunt multe site-uri de sondaje de opinie, cu care poti castiga sume mai mici, dar sigure cu plata pe card sau in paypal.

| marincristinaandreea explică (pentru Simona2024):

Și cu cât ești plătit?
Am incercat dar trebuie sa ajungi la o anumită sumă că să poți retrage

| Simona2024 a răspuns (pentru marincristinaandreea):

Plata se face o data pe saptamanal si esti platit in functie de cat muncesti. Cu cat trimiti mai multe mesaje, cu atat castigi mai mult. Cand depsesti suma de 30 de euro, ti se transfera pe card.

| CRNMIHAI a răspuns:

Oline, pur si simplu olyfans