| YourLoveMen a întrebat:

curand o sa ma internez in spital si as avea nevoie de un sfat, am o tableta Samsung galaxy tab t560 si din nefericire nu are slot de sim,am internet doar cu wifi, cum pot avea internet in spital? neavand cartela de sim ....si spitalul neavand wifi big grin exista vreo solutie?big grin

1 răspuns:
| justpatrick a răspuns:

Există. cei de la Vodafone (nu stiu daca si ceilalți operatori) au un router portabil. ai nevoie doar de o cartelă cu internet, ce va intra in routerul portabil. dacă ai o priză pe acolo, să îl ți în ea. sper că te-am ajutat