| ILoveJudo a întrebat:

Buna ziua eu sunt fratele fetei din poza de la profil
Bun am o intrebare foarte importanta deoarece sunt baiat!
Am achizitionat o pereche de casti Panasonic ROZ stiu roz o culoare de... fete in general dar se poarta si la baieti ce parere aveti am dat 54 de lei pe ele si se aud foarte bine bass tare claritate tot Panasonic
Si sunt roz eu sunt un baiat mai solid nu stiu sunt foarte bune ca le port si prin oras? O sa imi aud vorbe vad ca si baietii poarta roz!
Si vream sa zic acele casti editie limitata de la serioux din kaufland la 44 de lei se aud bine eu cred ca nu happy
VA ROG RASPUNDETI-MI PAREREA VOASTRA CONTEAZA FETE/BAIETI CE CREDETI ARE culoare importanta daca imi plac si se aud bine
Va rog nu raspunde-ti cu daca iti plac sau genul ce iti pasa tie daca iti auzi vorbe va rog

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa incetezi sa le folosesti in public doar pentru ca sunt roz. E doar o culoare si sunt doar niste casti, nu e ca si cum ai fi imbracat in roz din cap pana-n picioare, desi nu ar trebui sa te intereseze parerea celorlalti si ideile lor preconcepute. Ma indoiesc ca vei atrage prea multe priviri, avand in vedere ca e vorba doar de o pereche de casti si nu de ceva mai ostentativ.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Roz este culoare de fete, mai calumea sunt cele negre, dar cele de la Serioux nu cred ca se aud la fel de bine ca cele de la Panasonic, iar data viitoare cand mai scrii, pune si cate o virgula, ca, nu strica.

| ILoveJudo explică (pentru AlexElektro1987):

Dar acestea roz ar trebui sa renunt la ele pentru ca sunt roz?

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru ILoveJudo):

Nu trebuie sa renunti la ele, iar daca iesi cu ele pe strada, nu ar trebui sa te intereseze parerile celorlalti, dar sunt casti mari sau sunt mici?

| ILoveJudo explică (pentru AlexElektro1987):

Mici

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru ILoveJudo):

Nu au nici o treaba, doar sa nu le scoti in evidenta prea mult.