| Nighty95 a întrebat:

In opinia fetelor, cum arata baiatul "perfect" pentru voi? [ caracter moral, nu fizic ].

7 răspunsuri:
| HellGirl666 a răspuns:

Bună. ☺
Eu aș vrea să fie amuzant, sincer, inteligent... că perfect nu se poatewinking.

| DiazAndreea a răspuns:

Baiatul perfect pentru fete este cel care le face mereu sa zambeasca, are mereu planuri atat pentru viitorul apropiat cat si pentru cel indepartat. sa fie o persoana cu care sa poti vorbi despre orice, sa fie copilaros uneori dar si serios atunci cand e nevoie. sa te surprinda mereu cu o floare, cu gesturi frumoase, mangaieri, vrbe frumoase, femeile se asteapta sa fie alintate sa le porti de grija.si mai sunt alte chestii care nu imi vin acum in minte

| dydu01 a răspuns:

Buna! Pai mie imi plac baietii care sunt de gasca ...sa fie glumeti sa stie sa ma faca sa ma simt bine oricand, oriunde. Sincer nu prea imi plac cei de genul care zic lol, fain, cool imi da impresia ca sunt foarte plictisitori si enervanti. Deci cei care sunt mai ''de cartier''.winking

| DolceKiss a răspuns:

Baiatul ideal? Hmmm....Cred ca fiecare cu preferintele lui insa eu cred ca prefer baietii mai rai happy. Adica sa nu fie viitori puscariasi insa, nu stiu ...Sa ma tachineze etc.

| Lala_Gabriela_1998 a răspuns:

Pai ideal nu este un baiat perfect nu exista dar sa fie el insusi sa te trateze cvu respect sa fie dulce dar nu foarte amabil si rau ( imi place bad boy ) dar nu foarte rau si nu vreau un baiat perfect ci unul cu, care sa ma inteleg si sa placem reciproc

| kuchikisan a răspuns:

Buna!
Baiatul perfect! hmm... prefer baietii romantici sa stie sa se comporte cu o fata, sa ma respecte si eu sa'l respect, sa nu fie hot sau nu stiu ce dragatwinking sa fie el insusiwinking pup!

| Emiliabantas12 a răspuns:

Pai pentru mine as vrea sa fie un tip destept sa faca caterinca, sa ma iubeasca in primul rand