| Pikachoo a întrebat:

Cum arata fata/baiatul ideal pentru voi? Atat fizic cat si moral.

5 răspunsuri:
| PussicatDolls a răspuns:

♥FIZIC:
-Sa fie bine facut(nici gras nici slab);
-Sa aiba ochii albastri si sa fie cu parul aproximativ blond sau brunet inchis(ceva gen emo)
-Sa fie înalt
♥MORAL
-Sa fie fidel si intelegator
-Sa fie grijuliu
-Sincer
-Calm
-Sa nu injure exagerat''``sa zicem ca cam atat.batting eyelashesbatting eyelashes

| LauraLl a răspuns:

Pai.FIZIC:
-brunet cu ochi verzi
-nu prea inalt, dar nici scund
-cu parul aproximativ lung
MORAL:
-sa stie sa, ma inteleaga
-sa fie intr'un fel sau altul emo
-si sa fie dispus sa faca totul pentru mine
-si sa fie fffff REBEEEEEEEEL
-cam atat va multumim pentru intelegere

| cookiemonster_3945 a răspuns:

Uuu. buna intrebare.big grin
Fizic: sa fie saten; cu ochi albastri sau verzi; inaltut ( gen 175-180, eu am 172 big grin); sa fie puternic, nu scheletelaughing; sa fie skater; si freza emo-gen.big grin
Moral: pai grijuliu, romantic, cool, fidel, intelegator... sa asculte muzica rock.laughing eh, cunosc baiatul care se potriveste descrierii de mai sus, dar el nu s-ar uita la mine. straight face

| Mihaela a răspuns:

Pai, fizic nu prea conteaza. Sa nu fie foarte inalt, caci eu sunt mica de statura.Sa fie frumos.
Sa ma faca sa ma simt speciala, sa-mi placa compania lui, sa fie amuzant, sincer, sa se poarte frumos cu mine, sa ma inteleaga, sa fie calm.romantic. Si sa ma vada cea mai frumoasa fata de pe pamant, chiar daca nu e asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu fie gras, dar nici schelet si sa fie putin gen emo; X