| anonimuldepetpu a întrebat:

Bună ziua! M-a sunat de curând un număr necunoscut în repetate rânduri. Numărul îmi apare afișat ca fiind "Unknown" în lista de apeluri. Știți cumva, dacă se poate, cum să demasc numărul și să aflu cine este? Adică să îi pot vedea numărul de telefon? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

NU poti si nu ai cum sa afli cine te suna cu numar necunsocut.
Idal este sa nu raspunzi acestui numar indiferent cat de mult ar suna, fiindca este scammer.
Un lucru este clar: daca era cineva serios si te cauta cu intentii bune, nu-si ascundea numarul!