| Alexxa_Alee_1999 a întrebat:

Mă numesc Alexandra! Și sunt la un liceu tehnologic- profil electrotehnică și automatizări. și nu prea imi place ..plus de asta liceul nu este tocmai unul cu un nivel inalt. Menționez că sunt clasa a XI-a.Și aș vrea să mă transfer din clasa a X-a la un liceu economic cu profil economic!
- Trebuie să dau diferențe?
- Ce materii se fac?
- Mi se v-a aproba transferul?!
Mulțumesc! Dau fundăă celui mai bun răspuns :*
O zi bună in continuare!

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Din ce vad eu vrei sa pierzi doi ani daca te transferi in clasa a XI-a inta-a X-a-probabil transferul facut anul viitor.Nu merita sa pierzi timpul pentru atata lucru. Daca faci liceul si te pregatesti intens poti intra la facultate cu profil economic.Succes!