| bagofmc a întrebat:

Buna ziua/seara TPU! Profesorul de romana a spus ca pana luni sa avem caiet de lecturi suplimentare si eu nu am scris nimic deci va rog sa imi dati un site cu lecturi suplimentare de clasa a 6-a daca se poate pentru ca am nevoie urgent sa scriu minim 15 pagini! Multumesc, funda pentru primul raspuns bun!

3 răspunsuri:
| Mijaiche_Alina-Andrada_1998 a răspuns:

Pai...poti sa cauti pe internet Lecturile Copilarieri de clasa a VI-a, eu am de clasa a V-a si-am terminat-o... aproape.
Poti sa ti-o iei de la librarie sau uite aici un site unde este foarte ieftina: http://www.librarultau.ro/carte/lecturile-copilariei-clasa-a-vi-a--i16093
Sper ca te-am putut ajuta.
FUNDA?

| bagofmc explică (pentru Mijaiche_Alina-Andrada_1998):

Mersi ti-as da funda dar eu am nevoie de un link cu mai multe lecturi happy Nu vreau sa caut sau sa cumpar.Multumesc oricum daca nu o sa mai primesc raspunsuri iti dau tie funda.

| Mijaiche_Alina-Andrada_1998 a răspuns (pentru bagofmc):

Cu placere. :*