| waisaalec a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa ma joc jocuri online pe telefon sau tableta? Adica de exemplu jocurile acelea online pe care le pot juca pe pc vreau sa le joc si pe telefon. Dar cand apas pe el imi apare un cub pe care sunt niste semne de intrebare. exista o aplicatie pe magazin play pe care as putea instala-o ca sa mearga? Dau funda ♡

Răspuns Câştigător
| CatalinAndrei1962 a răspuns:

Ba da poti sa te joci poti folosi un web numit Pufin din magazin play care te lasa sa te joci jocurile alea.Bafta!

3 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Ce joc?
thinking

| Gonrax a răspuns:

Nu ai cum, cum a spus DEEDOOM, sunt programele Flash Player sau Unity.

| KLiNK a răspuns:

Nu cred că ar fi posibil. Pentru asta îți trebuie Flash Player. Doar cel care este pe PC. Dacă apare un cub este posibil să fie Unity Web Player. Un alt player pe care îl ai doar pe PC. Dacă ar fi să ne gândim logic, nu ai avea nici cum să controlezi jocul respectiv. Mai ales dacă ar fi de condus de exemplu. Poate numai cu o tastatură virtuală (cum erau unele jocuri de pe telefoanele mai vechi). Totuși mai așteaptă răspunsuri, poate știe cineva vreo soluție. Baftă!