| 766544 a întrebat:

Sunt Abonata la câteva pagini și nu mai pot primi notificări în timp ce paginile inca posteaza. Ce pot să fac? dau fudita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! cred ca te referi la facebook. in mod normal, mergi la pagina respectiva si la butonasul "Prieteni" sau "Apreciaza", dupa caz, ai optiunea "primeste notificari". daca ai bifat-o si nu iti mai apar notificarile cand se posteaza, du-te tot acolo la "afisare " in noutati, sau la "Setari" si setezi "ce tipuri de actualizari" doresti sa iti apara. cam atat ma pricep si eu. sper ca te-am ajutat! sa ai o zi frumoasa!

| 766544 explică (pentru anonim_4396):

Da la facebook ma refer.am optiunea primeste notificari, mersi eu iti doresc o zi frumoasa :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru 766544):

Mersi si eu! :*

| 766544 explică (pentru anonim_4396):

Mersi m-ai ajutat raspunsul tau :*