| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! Sunt fata si sunt foarte complexata! Din 2020 cand eram in carantină mi-au aparut niste vergeturi pe picioare si șolduri + celulita de gradul 1. Efectiv mi-e rusine sa port pantaloni scurți sau sa merg la plaja. Imi puteti da un sfat ca sa ma accept asa cum sunt si am incredere in mine? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Sala frate, sala, faceti sala si nu mai asteptati sa aveti rezultate care sa cada din cer.
Daca vrei sa ai incredere in tine fa sala si scapa de ele.

| alexandradlr a răspuns:

Ar trebui să ai mai multă grijă de tine si poate să mergi si la sală și să lucrezi cu psihicul tău ca să te accepți.