| Yasmin875 a întrebat:

Poti sa scapi de vergeturi? Mie anul asta mi-au apărut.cryingAveam niște picioare superbe.crying.Nu mai pot să port pantaloni scurți sau mă duc la plaja.crying

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti comunic, dar de vergeturi nu poti scapa niciodata!
Dungile roze violacee, se vor transforma in timp, in dungi albe si atat. Din cauza celulitei apar aceste vergeturi, care sunt practic crapaturi ale pielii, pentru ca ai luat in greutate foarte repede si mult, intr-un timp foarte scurt.
Cu exercitiu fizic regulat, poti sa opresti evolutia celulitei si a aparitiei mai multor vergeturi.

Singuar solutie pentru vergeturi, sunt operatiile estetice cu laser.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miscare miscare si miscare. Intre timp mai fa putina miscare.

| NAT0 a răspuns:

Haaaa.
Mergi la dermatolog şi îţi face o reţetă cu diferite substanţe şi o iei de la farmacie, urmezi tratamentul şi aia e.

| veraa1234 a răspuns:

Uite iti las aici niste link-uri utile:
https://lyla.ro/......ntru-acasa
www.doctorulzilei.ro/cum-sa-scapi-de-vergeturi-cu-remedii-din-bucatarie
www.ele.ro › Fii Sexy › Frumusete › Tratamente cosmetice

Sper ca te-am ajutat. Bafta!