| fordfocus96 a întrebat:

Buna Ziua!

Sunt la liceu,la profilul Turism si Alimentatie(La liceul Mihail Kogalniceanu),si as vrea sa ma mut la alt liceu la Stiinte Sociale! Pt a ma muta,ce trebuie sa fac! Trebuie sa dau anumite teste(ce anume), va rog frumos, ajutati-ma cine stie!

1 răspuns:
| Sophie7 a răspuns:

Datele necesare transferului. şi la o anumită dată (conducerea liceului la care vrei să te transferi) o să te prezinţi acolo să dai diferenţă (la s.s. dai la latină şi logică).