| Daniel_Pop_1982 a întrebat:

Buna ziua sunt oprrat pe coloana am nervul.imflamat si spodilolistezis lombar am dureri cronice la ambele picioare unde sa ma adresez pentru acest medicament pentru ameliorarea durerii am vb cu un medic neurolog doar oxicodona mi-a dat nu ma ajuta si nu mai rezist atita durere multumesc tel meu este 0737967421

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Tot la un medic cu siguranta daca vrei sa ramai pe linia de plutire a legii. pentru ca nu`ti poate vinde nimeni medicamente din aceasta gama fara reteta. Poti merge cu fisa medicala la alt chirurg caruia sa-i explici situatia si poate ii va pasa mai mult de durerile tale, recomandandu`ti ceva mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se pare o idee buna sa iti pui numarul de telefon pe internet?