| Ancamaria1234 a întrebat:

sunt si eu curioasa de un lucru.

Ma pot inscrie singura la liceu? Adica sa nu vina parintii cu mine. Si de asemenea am nevoie sa stiu daca ma pot inscrie singura la evaluarea nationala

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Merge orice. Ideea e să fie totuși cineva matur acolo, lângă tine, să aibă grijă să nu scrii ceva greșit, sau în caz că opțiunile tale nu sunt 100 % ok, să poată să îți ofere suport / ajutor.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Teoretic da, dar ar fi totuși mai bine să fii cu cineva mai matur. Nu neapărat cu părinții, poate fi și un unchi, frate mai mare etc.

| Ancamaria1234 explică (pentru mihai69):

O prietena de familie merge?

| mihai69 a răspuns (pentru Ancamaria1234):

Merge orice. Ideea e să fie totuși cineva matur acolo, lângă tine, să aibă grijă să nu scrii ceva greșit, sau în caz că opțiunile tale nu sunt 100 % ok, să poată să îți ofere suport / ajutor.

| CosminCD a răspuns:

Din cate stiu inscrierea la liceu nu poti s-o faci singur.

| zuppyby a răspuns:

Nu te poti incrie singura cel putin asa a fost in cazul meu