| NicusorYo a întrebat:

Buna ziua TPU.
Am 1 problema mare, ajuta-ma
Problema este:
Am downloadat CamStudio2 de pe internet de la un tutorial, am facut toate setarile, cand vreau sa inceapa filmarea dau pe butonu rosu, si cand vreau sa fie gata dau pe cel care scrie stop, astept, si stiu bine unde am pus filmuletul, apare dar nu ma lasa sa il vad, am playerul necesar, ma lasa doar pe un site, intra automat si ma audat, dar nu vorbesc bine, daca zic:Lume, lume, buna ziua tuturor, ce faceti? Lume, lume se aude bine restul foarte rau.
Ce sa fac sa mearga bine?
Funda mare cat casa tawinking
O zi frumiwave

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Lume,lume fac pe mine! laughing Dupa ce ai dat start la inregistrare opresti inregistrarea apasand butonul stop. Dupaceia proiectul(/inregistrarea) se va salva in folderul unde ai ales inainte sa se salveze.