| mihneatzu a întrebat:

. Am un televizor Watson FA 3627 T. Problema e cand il inchid. Totul pare normal : becul este pe rosu tubul inchis. De ceva zile tot se aude un fasait sau un tiuit de mare frecventa. M-am uitat eu la el (nu l-am desfacut) dar m-am apropiat de singurul difuzor care il are si se aude un static ( fasaitul acela). Ziua se aude incet ba chiar nedetectabil dar azi noapte cand m-am culcat el a inceput sa fasaie f f tare de m-a trezit din somn. Tin sa mentionez ca nu e in camera ea, e in bucatarie. IN camera mea am o plasma cu sistem home cinema. Cand il scot din priza inceteaza si ramane mut sau cand il opresc alimentarea din buton. Ce are? Nu stiu. De aceea va spun voua ce mi s-e intampla. Ce are? Dau FUNDA

P.S : Toate televizoarele care au fost in bucatarie au avut probleme DE EXEMPLU : Fostul televizor s-a magnetizat. Restul televizoarelor din casa merg brici. Chiar si LG GOLDEN EYE care il am de 19 ani. S-a stricat doar odata si gata acum merge. xD FUNDA!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

In bucatarie de obicei este aerul mai umed. Nu este indicat sa ai tv in bucatarie.

| mihneatzu explică (pentru darrio2007):

Atunci unde sa il tin?

| darrio2007 a răspuns (pentru mihneatzu):

Nu mai tii in bucatarie.Tu singur spui ca toate tv-urile pe care le-ai avut in bucatarie au avut probleme.