| grgdlk a întrebat:

Buna ziua TPU! am luat alocatia pe luna asta si as vrea sa mi construiesc o nava spatiala pentru a face o calatorie pe soare, stie careva cam ce piese ar trebui sa cumpar si ce fel de combustibil sa folosesc? ceva ieftin va rog nu am foarte multi bani

4 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Eu unul zic sa dai toata alocatia pe o sedint la solar ca sa-ti treaca pofta de soare. Daca te duci la soare pentru caldura si nu pentru a te bronza, atunci sunt sigur ca incineratorul de la cea mai apropiata firma de pompe funebre o sa faca treaba.

| grgdlk explică (pentru Supps):

Daca vroiam un simulator de soare imi dadeam seama singur,
eu vreau pe bune, oricum mersi mult

evenso
| evenso a răspuns:

Ai nevoie de farfurii, multe fasole si pofta pentru a manca ca sa produci gaze - este cel mai ieftin laughing

| grgdlk explică (pentru evenso):

Hmm, e o solutie destul de buna si asta dar mi e teama sa nu exista vreun accident cu supapa de evacuare a gazelor din cauza presiunii enorme care ar trebui sa fie dezvoltata pentru a ma propulsa spre soare, astept si alte raspunsuri daca nu e nici unul mai bun o sa incerc ce ai zis tu imi asum un risc asta e