| Ionut1998_4838 a întrebat:

Buna ziua TPU! Am o mica problema, care ma cam jeneaza de la un timp. A venit caldura si toti baietii, poarta pantaloni scurti, etc, astazi la scoala m-am imbracat si eu cu pantaloni scurti.Toata lumea cand a observat ca nu am par pe picioare (eu nu prea am mult pe corp) au inceput sa ma faca fetita, gay, etc. Ceilalti baieti deja au par pe picioare, si au inceput sa arunce in mine cu noroi. Ce pot sa fac sa-mi creasca si mie par pe picioare? Multumesc anticipat, funda, vot pentru cel mai bun raspuns! P. S. am 13 ani si 4 luni.

12 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Pot sa iti zic ca traiesti intr-o jungla nu o comunitate deci ar trebui sa fii mandru ca esti unicul normal de acolostraight facenumai pe timpul lu isus se batea lumea cu pietre sau cu noroi deci nu pot sa cred ca sunt asa de incuiati.tu imbraca-te cum vrei doar n-o sa stai imbracat gros din cauza lor.ai timp sa iti creasca parul pe picioare, oricum o metoda ar fi sa te razi cu bigul pe picioare, creste mai des

| daniDeeDee a răspuns:

Ce n-as da sa nu am par pe picioare...din pacate eu trebuie sa ma epilez laughing be happy! nu-i mare scofala, dk ai avea...ai vrea sa nu ai. Don't worry!

| mykkki a răspuns:

Deci.dc sa rada?! In ziua de azi multi baieti se fac pe picioare pentru a scapa de par.PS: nu numai gay! cunosc o multime! deci nu au dc sa rada nu ii baga in seama.si ai rabdare.o sa vezi pourma o sa vrei u sa scapi d elwinking

| vlaaddd a răspuns:

rolling on the floor cunosc un tip cu aceiasi "problema" care de fapt e un beneficiu si noi mai facem caterinca, dar atata tot. E foarte bine ca nu ai par, multi si-ar dori asta.

Gandeste-te la bulangii aia care se rad pe picioare

| kapsunik99 a răspuns:

Tundel pala carel ai si o sa-ti creasca mai des si mai mult

| Bogdanux a răspuns:

Hahaha, mai tarziu fac pariu ca vei vrea sa scapi de el.Stai calm si nu-i baga pe ceilalti in seama, sunt doar niste ratati.Pariez ca nici ei la varsta ta nu erau mai breazi happy.

| bebetho a răspuns:

Nu-i băga în seamă, nu trebuie să grăbeşti creşterea.

| Ododododo a răspuns:

Dragutzule cresterea parului pe picioare este influentat de hormonii secretati de testicule care se numeste testosteron.
Cresterea parului este diferita de la un baiat la altul poate ca organismul tau este mai lent in producerea parului de pe picioare nu trebuie sa te jeneze daca as fii in locul tau ia-si multumii lui Dumnezeu pentru asta am 14 ani si urasc asta!

| Lassaria a răspuns:

Ia ulei de ricin de la farmacie costa pana in 5 lei
winking

| tinka a răspuns:

HeY... laSa nu baga In seama ce iti vb ceilalti nu cred ca ar trebui sa faci ceva sa creasca e mai frumos atunci cind nu-i >>>>>> fetelor nu le prea place parul la baietiwinking :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca ai ce sa faci. oricum are vreme sa creasca crede-ma,.si ce varsta ai totusi? conteaza si varsta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa ai 13 ani.pai asta nu e o prblema am colegi asa o sa-ti creasca credema.nu o sa-ti ramana asa nu te stresa P.S. daca ai vreunpic radete si lasati o vreme sa creasca o sa creasca mai gros si mai mult alta cale nu stiutongue da eu zic ca nmu esti singurul si e ceva ft normal nu toti se dezvolta la fel