| silviuGL a întrebat:

Buna ziua TPU, as dori si eu un program de facut videoclipuri si unul pentru filmat, as dori daca se poate sa fie cat mai bun nu conteaza cat de greu este de umblat pe el.

Răspuns Câştigător
| Ionut2002R a răspuns:

CamStudio

5 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Picasa.

| Konata a răspuns:

ViodeoMaker este de modificat videoclipuri, iar un program pentru filmat nu este, decat telefonul si camera de filmat iar videoclipurile le pui apoi pe pc tongue.

| silviuGL explică (pentru Konata):

Buna, mai inteles gresit, ma intereseaza un program cu care sa filmez desktop-ul gen fraps, si movie marker stiu si eu de el dar nu e chiar asa de bun doresc ceva mult mai bum "pro" daca se poate

| Konata a răspuns (pentru silviuGL):

A. OK, am inteles eu gresit sad

| Pericica_Ancuta_1993 a răspuns:

As dori si eu un program de facut videoclipuri din poze