| micata129273g3geuwjw a întrebat:

Buna ziua. trebuia sa-mi vina ciclul. nu îl am regulat. am simptome, ma doare spatele, s au umflat ovarele. acum 2 seri când m-am sters cu hârtia era ceva rosu. eu am zis ca mi-a venit. a doua zi câteva picături. încă nu mi-a venit. ieri și azi nu a mai curs nimic. contact sexual nu am avut în niciun mod. sunt încă virgina. va multumesc.

1 răspuns:
| vero90281818 a răspuns:

Mergi la un gineco, daca vezi ca e ceva grav, sau mai asteapta nu trebuie sa te sperii parerea mea