| GabriEll_PGM_1990 a întrebat:

Buna ziua tuturor! De curand am instalat windows-ul. Problema este ca nu stiu cum se numeste placa mea integrata de retea.
Am urmatoarea placa de baza : d1527 fujitsu Siemens. cine ma poate ajuta cu un driver. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Dai clik dreapta pe computer, device manager, network adapters, clik pe numele placi si update driver software.
Daca nu, poti descarca driverele de aici=>http://drp.su/drivers/notebooks/?v=Fujitsu%20Siemens&m=D1527&id=86495&l=en asta daca nu poti sa faci update din device manager.
Bafta!