| Nita_Catalin_1985_vOxl a întrebat:

Un prieten de al meu și-a îndoit telefonul numit Samsung galaxy gram prau Android si acum ii apare pe majoritate din ecran multe dungulițe si nu poate vedea nimic! Ce s-a întâmplat? Mai poate fi reparat? Cineva sa ma ajute!

1 răspuns:
| ZukiAndreea204 a răspuns:

Daca si-a indoit ecranul este o posibilitate sa se fi bulit ceva inauntrul lui la ecran si daa, eu nu stiu daca il poate repara dar stiu doar ca poate schimba ecranul.

Iti recomand sa ii zici sa se duca la service pentru ca baietii de acolo se pricep mai bine.