| croissant a întrebat:

vara asta inca nu am reușit să ma bronzez deloc. M-am gandit sa merg la un solar. Voi ati fost? Cum este? Astept pareri pro sau contra si de ce

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Eu nu te.as sfătui să mergi, exista riscuri foarte mari( creste apariția cancerului), îți pot apărea pe piele diverse alunițe, bubițe din cauza expunerii la UV.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

De ce sa te duci la solar fix acu cand ai soare de voie sa te bronzezi? Risti sa faci cancer de piele pentru ce? du-te la piscina, la solar poti sa mergi daca chiar vrei mereu in timpul anului, ai soare acu, profita de el.