| AndreeaC1498 a întrebat:

Bunăă! Aș vrea și eu statusuri gen : M-ai avut dar nu m.ai prețuit.
Primul răsp. primește fundiță. kiss

Răspuns Câştigător
| sweetgirl09 a răspuns:

1.Te-ai dus la o târfă căreia nu-i păsa de tine deloc pentru că nu-ţi plăcea cum eram eu, aia care era geloasă şi te controla mereu puppy dog eyes
2. Acum chiar iţi mai pasa, dupa ce am suferit atât? Ieşi din faţa mea prostule şi lasă-mă în pace. Nu vezi că eşti jalnic.să mai vii în faţa mea aşa prefăcut!?
3.Nu plânge după un băiat. Lasă-l pe el să plângă după tine.
Pentru că fetele dau şi iartă, dar băieţii primesc şi uită
4. Băiat ce te iubește cu adevărat, e cel ce nu te face niciodată să suferi, ci doar să zâmbești. E cel ce și-ar da și viața pentru tine! El e special, nu orice tip banal', care crezi că te iubește, dar de fapt ` inima frântă ți-o dorește
5. Uneori mi-e dor de tot ce am trăit, dar stau şi mă întreb " oare chiar m-ai iubit? " :-s

Sper ca te-am ajutat :*. Funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| Cloudless a răspuns:

You've got me shaking from the way you're talking
My heart is breaking but there's no use crying