| AndreeaC1498 a întrebat:

Am nevoie de niște statusuri pentru o prietenă, adică prin acele statusuri să-i spun că țin la ea.P. SȘNu vrea răsp. gen Ș Poți să-i spui pur și simplu...big grin.
Primul răspuns primește fundița. kiss

1 răspuns:
| SoulEater44 a răspuns:

1. Nu ma intereseaza minciunile altora, sunt doar niste pietre in calea noastra. Nu ma intereseaza persoanele invidioase, sunt doar putina ploaie. Ma intereseaza doar raza de speranta pe care ti-o pot darui si sa-ti spun: Voi fi acolo mereu.
2. Am sa-ti cumpar ochelari! Sti de ce? Ca sa nu mai spui ca esti singura cand eu sunt langa tine, infruntand greul impreuna, impartind lacrimile impreuna.
3. Intr-o zi am vrut sa scriu un roman si la inceput am crezut ca nu am despre ce scrie. Acum imi dau seama ca am gresit! Aventurile noastre sunt cel mai bun roman creat vreodata, deoarece nu e scris pe hartie ci scris in suflet si lucrul acesta nu se va schimba niciodata.

Sper ca ti-au placut si ca te-am ajutat! :*