| anonim_4396 a întrebat:

Bunaă all!
Ce mai >faceţi?:d<
O întrebare pentru. băieţi: Ce vă deranjeaza cel mai tare la o fată şi ce apreciati intr-o relatie?
Şi pentru. fete: Ce nu vă place la un băiaţ, sau ce apreciaţi cel mai mult la ei?big grin

2 răspunsuri:
| Alexander123 a răspuns:

Ma deranjeaza, stii tu... sa nu fie prea stricta, adica daca vorbesti cu o fata despre ceva, un test, sa nu te ia la intrebari.Si ce apreciez intr-o relatie... tandretea cred big grin

| Elena199 a răspuns:

Phai urasc la un baat sa minta. ceea ce fac toti. sh sa insele sh cel mai mult imi place cand bate apropouri despre ceva ce nu'i place la mine far'sa ma faca sa ma simt nasol sh cand ma tine in brate sh imi spune ca ma iubeste :X