| hotgirl05 a întrebat:

Bunaa. am nevoie de ajutor cat mai repede. cum pot salva avatarul cuiva? funda.

3 răspunsuri:
| Kryss13 a răspuns:

Dai click dreapta si save picture as...

| H0lz a răspuns:

Simplu, daca e de pe mess. Scrii fura avatarul ( Pe Google ) Ii bagi id si tii clik stanga pe el si il tragi cu mousu' la tine pe desktop ( Ecran ), La TPU doar il dragi pe ecran. happy Succes la Furat laughing

| Smile4Mee a răspuns:

Incerc sa te ajut.Intrii pe Start la calculator si scrii jos unde scrie,, Search programes and files'', Snipping Tool. Dai pe primul, unde este o foarfeca cu un cerc rosu, si iti va aparea ecranul incetosat, si o ferastruica alba. Apesi pe,, New'' si apoi pe,, Rectangular Snip''. Apoi iti va aparea un plus in loc de mouse si daca poza e in forma de dreptunghi, o decupezi.Acolo poti face capturi si pe tot ecranul, poti face si in ce forma vrei!