| Aysa19 a întrebat:

Bunaa!

Am o relatie cu un baiat de 11 luni... ce surpriza sau o mik atentie i-as putea lua la aniversarea d un an? a relatiei?:*

Răspuns Câştigător
| kklaudia a răspuns:

Eu i-am luat iubitului meu care acum imi este sot o statuieta care ne reprezenta foarte bine pe noi doi.imbratisati,cu capul pe pieptul lui iar el cu mainile inconjurul ei privind-o.nu stiu daca m-am exprimat f bine insa cred ca intelegi ceea ce vreau sa zic. apoi ai putea sa iei un tot micut cu o lumanare si daca este posibil sa scrii ceva pentru aniversarea voastra.in functie de locul intalnirii ai putea sa aduci 2 pahare de sampanie si bineinteles sampania.cred ca r fi o intalnire de neuitat

3 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

O cina romantica?big grin

| Fvn a răspuns:

Eu i-am luat un PSP; a fost atat de incantat straight facen-am mai vazut pe cineva atat de entuziamat laughingDar tu... 11 luni...mai bine va duceti undeva la restaurant si sarbatoriti laughing

| Aysa19 explică:

Multumesc :X...

kklaudia :mss mult cred ca asta am s fac si eu :*:*...
o cina romantica unde ne-am intalnit nu merge ca noi ne-am intalnit in parcbig grin
laughing

dar poate o s incerc s fac una acasa :*:*