| Oreolover13 a întrebat:

Bunaa. Am 14 si am o relatie cu un baiat de cateva luni. As vrea sa pe spun parintilor dar imi este teama. Niste sfaturi cum as putea sa discut cu ei pe subiectul acesta? big grin Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| 4Everkid1 a răspuns:

Fa-ti curaj... si depinde. si de parintii tai daca sunt prea exigenti nu o sa inteleaga. dar fa-ti curaj si vorbeste cu ei sau cu mama ta ca este tot fata... big grin

| lBroken69 a răspuns (pentru 4Everkid1):

Vorbeste cu mama, sau fa cumva sa nu afle de la tine, sa iti bata apropouri, si atunci spui de el.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incepi cu mama ta si ii spui ca ai cunoscut un baiat dragut si ca ai vrea sa il prezinti si ei