| IntoxicatED a întrebat:

Bunaa.Am si eu o nedumerire.Eu nu pricep de ce cand iesim pe afara de fiecare data cand mai jucam ceva il pune pe prietenul meu sa ma sarute sau pe mine si chestii de genul.Nu stiu poate voua vi se pare normal dar eu nu m-as simti bine si nu as vrea s-o fac decat doar daca am fi singuri.Si o singura data am ramas singuri si nu gaseam subiect de discutie si la sfarsit eram sigura ca ma saruta si i-am dat hug dar nu s-a intamplat nimic. Ce parere aveti? Ar trebui sa ne sarutam in fata celorlalti? Destule prietene ma seaca sa-l sarut eu dar n-as putea si zic ca suntem tuti amandoi.Mai e si o dusa care il place, mai sta cu noi si e.bagacioasa.Nu m-as lua la cearta cu ea desi m-a facut si proasta adica zise ceva de genu: Ba nu vezi ca vrea s-o saruti. se simte prost.proasta.Se pare ca se simte binelaughing

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa va sarutati in fata celorlalti pentru ca automat se instaleaza o tacere aiurea, deloc placuta pentru voi doi. Aveti destul timp pentru asta cand sunteti singuriwinking

| LoveMe a răspuns:

Pai nici mie nu`mi place sa ma sarut asa la vedere, sa se holbeze toti la noi!oh go on
dar ca sa le inchizi gura tuturor saruta`l de cateva ori si cu asta, basta!
si in plus dupa aia crede el ca cine stie ce ailaughing
funda/?