| Anonimaaa_2604 a întrebat:

Este in regula ca iubitul meu sa nu vrea sa ma sarute in public, cand suntem cu mai multi prieteni? el zice ca uneori mai sunt si persoane care sunt singure si stie si el cum era sa se uite la vreun prieten ca se saruta cu vreuna si ca e mai bine sa ne sarutam cand suntem doar noi. ce credeti. funda

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

:d

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Curand o sa iti zica sa nu va sarutati nici cand sunteti voi doi ca se simt peretii singurilaughing

| Liviu a răspuns:

Hmmm se pare ca mai am de invatat...
buna scuza o sa o tin minte
Si acum sa vedem...sunt cateva criteri
Ori erati cu o fata care era iubita lui a 2
Ori ii e rusine cu tine ( Nu ar trebui sa ii fie )
Ori ai 14 ani si el are la fel
Ori nu stiu pur si simplu poate e el timid
Sau. Ori are pe altahee hee Si vrea so termine cu tine si nu stie cum sa ti`o zi ca

| pick1990 a răspuns:

Mai degraba puneti intrebarea daca e cumva VREUNA pe acolo, care nu trebuie sa vada.
nu este adevarat ceea ce zice el... mi se pare o prostie.
cred ca pur si simplu ascunde ceva:ori ii este rusine de cineva, sau ceva, ori nu vrea sa il vada lumea, ori nu vrea sa il vada vreo tipa

| Sayakoo a răspuns:

Depinde poate e rusinos fata nde ceilalti sau poate e pretext si nu vrea s ate sarute te-ai gandit? incearca sa vorbesti cu el intre 4 ochi sa afli daca el te iubeste cu advarat sau le e rusine de prieteni cand este cu tine

| Cuupcake a răspuns:

Eu zic ca asta e doar un pretext. Scuze, dar poate ii e rusine cu tine.blushing
Incerca sa vb cu el.
Intreaba. l daca ii pasa mai mult de cei din jur decat de tinewinking.
O sa te descurci tu cumva big grin
Fundita!