| beibigirl a întrebat:

BUnaa happy as vrea sa va intreb pentru facebook caci am vazut mai multe linkuri primite de la prieteni.chiar se poate schimba culoarea facebookului? daca da, ajutati-ma va rog si spuneti-mi cum happy Fundaabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Giutsa a răspuns:

Sa nu accesezi deoarece este un virus care iti blocheaza facebook`ul temporar. Nu merge sa mai dai comment`uri sau like`uri.Pe scurt nu iti mai poti folosi facebook`ul un timp. Pup

3 răspunsuri:
| Alice001 a răspuns:

Eu nu cred. n-am mai vazut la nimeni alta cuoare de fbwinking

| IamGIPSY a răspuns:

Sa nu dai, este un virus. Am incercat eu.

| Girl72 a răspuns:

Eu ştiu cum poţi să faci. Eu mi-am schimbat culoarea Facebook-ului şi nu am probleme. Ca să te pot ajuta, trebuie să ai Google Chrome. big grin.