| 19iuly19ko16 a întrebat:

Bunaa! Cred ca prietena mea cea mai buna e suparata. Cum sa aflu daca chiar este? Ce intrebari sa ii pun dar sa nu fiu stresanta?

Multumesc, funda! kiss

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
O intrebi ce are. Daca vrea, o sa-ti spuna, daca nu, inseamna ca are o problema serioasa si cel mai bine ar fi s-o lasi sa se linisteasca. Apoi iti va spune, cu siguranta, ce a suparat-o atat de tare.
Asta fac eu cu prietenii mei, dar, de obicei, ei imi spun din prima daca ii intreb.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Intreab-o daca e bine, ce are, ca tie ti se pare ca e ceva in neregula cu ea. Va aprecia ca ai observat asta si daca se va simti pregatita iti va spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

poți să o întrebi.