| Lavuu a întrebat:

Bunăă. Deci... trebuie sa impodobim clasa deoarece va fi un concurs in scoala. Va rog dati. mi cateva idei. ( Orice idee este binevenita) Va roog puppy dog eyes. [Ms.]

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Heii! Poi.ar fi frumos sa impodobiti un brad, sa decupati niste fulgisorii de zapada sa-i lipiti de o ata si sa-i lipiti cu scoci de tavanul clasei [ daca ajungeti], sa luati niste sare usor maleabile, apoi in jurul lor sa invartiti betea de orice culori apoi cu ajutorul unei agrafe de birou in toarse sa agatati un glob pe ele + cateva fundite dragute. Bafta!