| ioana_5665 a întrebat:

Bunaa! imi dati si mie niste status de astea de >fite? pentru o fata care tot vrea sa imi fure prietenu dar el tot cu mine a ramas, la asta sa se ref status././ va rog./././ :*

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut ioana! happy
- Doar doua lucruri sunt infinite, Universul si prostia omeneasca, dar de Univers nu sunt chiar sigur – Albert Einstein

- M-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora …

- Sunt foarte fericit… Nu-mi deranjati fericirea

- Am draci…. caut exorcist.

- Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

- Mai available ca oricand!

- Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide…

- Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?

- DND violatorii vor fi impuscati. Supravietuitorii vor fi impuscati iar.

- Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.

- Nu sunt anti-social, pur si simplu nu imi placi.

- Nu sunt la comp pentru ca astept sa fii offline.

- Oricine are dreptul sa fie prost, dar si abuza de acest privilegiu.

- La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

- Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni

- Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

- Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

- Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.

- Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata.

- Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii…. ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!

- Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!

- Am citit ca tutunul dauneaza grav sanatatii…Asa ca m-am lasat de citit!

- Planeta e plina. Du-te acasa.

- Poate sunt grasa, dar tu esti urat. Macar eu pot tine dieta.

- Spre deosebire de tine, eu am o viata.

- Stai…incerc sa mi te imaginez cu personalitate.

- Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.

- Sunt oameni prosti pe lumea asta. Tocmai m-ai ajutat sa realizez asta.

- Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete!

- Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

- Ignoranta ta ma omora…. mai bine ma omor eu inainte sa ma prinda ea……

- Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din inchisoare.

- Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut.

- Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!

- A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

- Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.

- Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

- Am nevoie de tine……. te vreau…. OFFLINE.

- Am voie sa vorbesc doar cu OAMENI.

- Daca as putea fi cineva, cu siguranta nu as fi tu.
A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni.

Am ceva virusat in calculator. Oooo, este poza ta… sa scap repede de ea…

Am citit ca tutunul dauneaza grav sanatatii…Asa ca m-am lasat de citit!

Am nevoie de tine……. te vreau…. dar numai cand esti OFFLINE.

Am voie sa vorbesc doar cu persoane deosebite.

Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!

Banii nu fac fericirea…. o cumpara gata facuta.

Cand viata iti intoarce spatele… Prinde-o de fund…

Caut femeie cu port USB pentru descarcari de informatii genetice

Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata!

Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.

Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?

Daca as putea fi cineva…. cu siguranta nu as fi tu.

Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.

Daca vrei sa scapi de foame – mananca sare… o sa-ti fie sete!

Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci? Dar daca nu ai… de ce porti sutien?

Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?

Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

De ce sa bei si sa conduci …. cand poti sa fumezi si sa zbori?

DND violatorii vor fi impuscati. Supravietuitorii vor fi impuscati iar.

Dragostea eterna dureaza doar 1 zi… de Valentine’s Day…

Este bine ca te-ai obisnuit… sa-ti dau ignore…

Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

Eu nu sufar de nebunie … ma bucur de ea in fiecare minut.

Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

Exista sex fierbinte, sex repede, sex in grup, sex protejat, sex prin telefon, insa pentru persoane ca tine exista… masturbarea

Fugi de tentatii…. dar incet sa te poata ajunge.

Hai sa ne jucam… tu imi scrii mesaj…si eu sterg…

Hey am ceva ciudat in ochi. Ah, este poza ta de la avatar care tocmai mi s-a deschis in fata.

Ignoranta ta ma omora…. mai bine ma omor eu inainte sa ma prinda ea……

Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!

Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide…

La 13 ani e prea devreme, in noaptea nuntii este prea tarziu!

La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

Logica multor femei te sufoca prin lipsa ei.

Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii…. ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!

Mai available ca oricand!

Monitor de 21 de inch… sunt in extaz …

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

Netul este plin. Inchide-ti calculatorul…

Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din inchisoare.

Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

Nu exista femei urate, ci doar barbati insuficient de beti.

Nu sunt in fata calculatorului, astept sa te vad intai pe tine offline.

Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…

Nu-ti ridica femeia la cer ca te va insela cu primul inger…

Of, iubire! Tu ai atatea curbe, iar eu nicio frana.

Oricine are dreptul sa fie prost, dar te rog ai grija ca abuzezi cam mult de acest lucru…

Prea multi prosti pentru o planeta asa de mica…

Sarutul e o minunata inventie a naturii care ne opreste atunci cand cuvintele sunt de prisos.

Sex instructor, first lesson free…

Spre deosebire de tine, eu am o viata plina de prieteni…

Stai…incerc sa mi te imaginez cu personalitate.

Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.

Sunt oameni prosti pe lumea asta… multumesc ca m-ai ajutat sa realizez asta.

Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut.

Viata-i cruda… Hai s-o ardem

Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata.

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.

Bafta! :* :X >big grin

| Adela50 a răspuns:

Eu nevasta, tu amanta.Eu in fata, tu prin geanta.Eu Regina, tu cRetina.Hai iesi afaRa din castel ca vReau sa Raman doar eu cu el!

E genul care nu se-agata, se calca frumos, ii place-ncet dar ii place si periculos.

LoooL vor sa ma aresteze pentru trafic de frumusetSe si contrabanda de talent

Dau rime coerente Te ard in sentimente Ti se pare un miraj Eu iti spun ca n-ai curaj Intra`n anturaj Dar oricum Fac ce fac si te scot din peisaj

Eu sunt fata care te-a scos din minti Cea mai rea dintre fetele cuminti

Eu nu renunt nicicand la ceea ce-mi apartine Si nu permit nici altora sa renunte la mine

Esti jalnica si o sti prea bine nu ma urâ ca sunt mai buna ca tine. Uraste-ma ca prietenul tau intoarce capul dupa mine chiar si atunci cand e cu tine

Diferenta dintre noi doua este ca tu accepti locul 2, iar eu nu

Cabd apar se aude wow Toate ma invidiaza si imi place.Am ceva ce atrage iar tu nu mai ai ce face.

Se oftica fraierele toate ca m-am intors.Ati ajuns pe jos dati-va in zloboz.Ati crezut ca de mine ati scapat. Dar nu e proastelor chiar asa.Sunt mai aproape de el decat v-ati imaginat.

Cine ma-nveseleste.Cine ma face sa zambesc? Cine-mi apare-n gand atunci cand ma trezesc? Cine-mi bantuie visele? Bineinteles ca el.Si e doar al meu.

Doar ea [numele tau] a taa Iti racoreste inima Ea te urca ea te coboara [numele tau] iti dau chef de viata

Al dracul sa fi! Nici mierea nu-i asa de dulce ca X a ta.

Teoretic ma adori Practic ma iubesti

Pentru ca de placut, poate sa placa mai multe fete Dar de iubit, poate iubi doar una

Poti sa vopsesti si o cioara in alb ca nu va fi porumbel, La fel cum nici una dintre voi nu va fi ce-am fost eu pentru el

Si o vezi cum zambeste, cat e de fericita.Este atat de constienta cat de mult este iubita!

Orice ar fi stiu ca ma iubeste pana la cer Cu sufletul lui de baiat de cartier!

Si cica imi plac baietii rai asa ca tine Care stiu sa aiba grija de o fetita ca mine!

| Gabitzzza a răspuns:

Numar oile pe mess… daca te-am sarit inseamna ca esti capra… si trebuie sa mai stai o data.

-Voi radeti toti de mine ca sunt diferita, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.

Inteligenta ma urmareste…. dar eu sunt mai rapida.
poti sa le mai modifice si sa le faci pe placul tauhappy

| deutza a răspuns:

Aud vorbe parsive despre Mine. Si continua barfa! Da` cand ajunge la Mine barfa;-x Isi cere scuze t_a_r_f_a.=]

sh` mai avea multe de zis, dar nu mai zic, pentru ca ti-as da prea multha importanta, cand de fapt esti doar o zdreanta

spune lucruri reale atunci cand glumeste, tu esti printesa dar viata nu iti e regala, el te minte te inseala ducii o viata ilegala, vorbeste prost la lume, tu suportii cand el face anumite glume

Ptr mine s`ar lasa de vagabonzeala, eu sunt prinzesa lui chiar si atunci cand ma inseala. Stiuu` bine ca e o aventura g0ala, in inima lui eu sunt campioana

Ma provoci sa-ti arat a 2`a fata N`o sa-ti plac. Ma razbun si`o sa te fac, K pe orice zdreanta

nu`z perfecta. dar u esti atat d defecta. incat toate defectele mele, sunt calitatsile tale

Daca eu sunt un subiect de barfa, atunci u esti o tarfa. u impotriva mea.eu mereu deasupra ta! cu tine va fi o zi cu mine va fi o viatsa.eu sunt iubitha lui iar u ramai o zdreanta

Ai ´ dreptul s ´ Visezi ca el Te ´ vrea, Dar in caz ´ ca nu Stiai Inima lui e doar a mea

Va laudatsi ca ati avut `patu`lui.eu ma mandresc ca am inima lui` ca e un golan stiu prea bine`Dar mai stiu Ca golanu asta ma iubeste doar pe mine

Cu toate astea Tuh Stii bine Ca Oorice ai face ToOt la mine vine, asa ca pustOaicO ai grija de el, caci la el in inima nu-i nimeni la felh

Vezi tu scumpo, o fi stat si cu tine, stiu, stiu si c`a ars`o cu altele. Dar el are o fata si pentru el, fetita lui e cea mai importanta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oroait

| ioana_5665 explică:

Ms fetelor mai ales lui ionnela, deutza si gabriela... imi plac ft mult... mersi ink odata:*:*:*