| dulshee a întrebat:

Bunaa! prietenu meu imi vrea parola de la mess! credeti ca nu are incredere in mine? ce sa ii zic sa nu se supere? dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Annamariaaa123 a răspuns:

Buna happy
Spune-i prietenului ta ca nu poti sa ii dai parola si ii vei zice ca daca are incredere si simnte ceva pentru tine si intr-adevar te iubeste cu adevarat va accepta acest fapt si ii vei spune ca fiecare trebuie sa aiba dreptul la propria sa intimitate!
Sper ca te-am ajutat!
Funda?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Chiar asta ii zici : ''Daca imi ceri parola inseamna ca nu ma iubesti cu adevarat, e real ce-ti spun?'' Si daca spune ceva gen : ''Vreau sa fiu sigur'' inseamna ca...n-are incredere in tine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Spui ca e un nesimtit, iti invadeaza intimitatea si da dovada de totala lipsa de incredere in tine.

| PedoBarbie a răspuns:

Ce prostie. Eu nu aş da nicioadată parola cuiva. Eu cred că e un prost şi o să fi şi tu proastă dacă i-o dai.

| prizeFTW a răspuns:

Zi-i ca nu-I poti da parola si gata. oricum, o relatie se bazeaza pe incredere + ca nu trebuie sa intri intr-o relatie pe internet. nu stii cu cine ai de-a face.

| Patrick0Star a răspuns:

Daca te iubeste intr-adevar, ar avea toata increderea posibila. Daca se supara, inseamna ca nu merita. E totusi viata ta, nu?