| elenaanton20 a întrebat:

Bunaa, imi place si mie de un baiat si tot incerc sa tin contact vizual cu el dar mereu isi ia ochii, credeti ca e rusinos sau doar nu ma place

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate este jenat si de faptul ca te holbezi tu la el.

| dullcat a răspuns:

Buna.Noi nu avem de unde sti daca e rusinos sau doar iti evita privirea fiindca nu simte la fel fata de tine.Cel mai safe e sa il intrebi tu direct, ca sa evitati orice fel de confuzii.Bafta!

| Hyperion7 a răspuns:

Cel mai probabil e rușinos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este probabil destul de timid! Incearca sa o iei incet, eu cred ca si el te place dar trebuie sa mai astepti putin