| myhaela12 a întrebat:

Mie imi place de un baiat care are 13 ani si eu am 11! El se poarta frumos cu mine mereu! Multi imi zic ca si el ma place! voi ce credeti? ma place sau nu? merita sa incerc?

4 răspunsuri:
| UnSimpluGand a răspuns:

Daca vrei sa te ajut cu adevarat baga Id meu de messs si vb pe mes...acolo o sa imi zici mai multe de amandoi si comportamentul lui si o sa te ajut [app am 13 anihappy ]... id madalina_stea_2007

| NeverTooLateee a răspuns:

Sincer... Intreabl tu :* laughing nu asculta lumea ca zice ca t place... dar faci km vrei tu

funda?

| YllyLoveCrazy a răspuns:

Pai,mai bine il intrebi daca te place si el...pe mess este mai usor(daca ai id lui)."Incercare moarte n-are "...
Succes!
Fundita?

| YoOo_4930 a răspuns:

Eu zic ca ar merita sa incerci. Daca zici ca se poarta si frumos cu tine sigur ceva ceva este.Si iti spun si multi ca si lui ii place de tine.