| Inversio a întrebat:

Azi am trecut pe langa fata de care imi place si cand m-a vazut se uita numai in ochii mei, am avut 10-15 secunde contact vizual. Apoi si-a pus mana in par si l-a dat peste ureche si in timpul acela se uita si in ochii mei. Ce credeti ma place sau nu?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca se uita 18-19 secunde erati deja casatoriti cu 2 copii

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu o intrebi pe ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba iti dai tu cu presupusul, daca nu lasi in urma emoțiile și nu ii scrii. Vorbeste cu ea, spune-i ce simti! Poate si ea simte la fel, nu ai nimic de pierdut.

| anamaria82726 a răspuns:

Voi aveti impresia repede ca va plac fetele. De unde stii ca se uita la tine? Logic...fiidca te uitai la ea. Si ea a observat ca o privesti si a intors actiunea ca o atragere de atentie. O fata cand te place se joaca cu parul, il rasuceste. Fetele isi aranjeaza des parul. Ea doar il aranja, nu se juca cu ellaughing)) acum eu nu pot sti exact. Ti-a dat Dumnezeu gura...foloseste-o si vorbeste cu ealaughing)

| deadhoe a răspuns:

Nu