| flo0ory a întrebat:

Bunaa! imi puteti da va rog nume de jocuri.ma plictisesc foarte tare... dau fundita...promit

Răspuns Câştigător
| VoiceWithin a răspuns:

Jane's hotel
aqw (aventure quest)
runescape
conquistador
sau daca ai chef sa descarci (cele mai misto jocuri big grin dupa parerea mea )
-gta san andreeas + samp debug
-tomb raider underworld
-tomb raider annyversary
-tomb raider legend
(sunt mai multe tomb raider, jocul meu preferat cu lara croft laughing )
-the sims 2
-the sims 3
sper sa iti gasesti de lucru, si la mine e plictiseala sad

4 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

Ladypopular
Imvu
Stardoll
Wonderland
Miss Bimbo
Zwinky
Mario
Poti sa descarci sau sa cumperi Sims 1, 2, 3
Distractie placuta!

| Sisuu a răspuns:

Buna!:* Conquiztador :X Mie imi place!:X

| flo0ory explică:

Multumesc tuturor pentru sfaturi dar doar 1 poate fii raspunnsul castigator. va multumesc tuturor

| PunK4L1f3 a răspuns:

Pai depinde ce fel de jocuri iti place cele de pe internet sau cele de pe CD, oricum eu joc metin2.ro,loc metin2, counter strike Gta Vice City, Gta San Andreas si NFS CARBON.Sa te distrezi pe elewinking