| S7ukiGirl a întrebat:

Bunaa...Particip la miss preuniversitaria si trebuie sa fac o proba speciala... un dans (in afara de vals si dans tiganesc) imi puteti da o idee ceva si un video dupa care as putea sa invat pasii.Pentru mine si parteneru meu.Multumesc! FUNDAA!

1 răspuns:
| crissdulcik a răspuns:

Am vazut ca mai nou e la moda si dansul bollywood si e chiar fain daca vreti sa incercati, tu si parteneru happy cred ca sunt mai multe filmulete cu pasi pe youtube big grin