| Lala_5248 a întrebat:

Bunaa! Stie cineva care era site`ul unde pot pune o poza cu mine si una cu partenerul meu si imi arata o poza cu propriuzisul nostru copil?
Dau funditahappy

4 răspunsuri:
| moniii a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva dar scrii pe googlebig grin poate nimerestihee hee

| bianca_1157 a răspuns:

Nu cred ca este asa ceva, daca esti curioasa sa vezi cum va arata copilul vostru si nu mai ai rabdare laughing puneti-va pe treaba, sa faceti unul in carne si oase, nu virtual laughing

| ancaa_1330 a răspuns:

Http://www.babymamamaker.com/ sper ca merge inca nu l-am incercat :)

| alexandrum a răspuns:

Unde te crezi? In razboiul stelelor? laughing