| TiffanyxSxColor a întrebat:

Bunaa, TPU! Inca un an e pe sfarsite! sad La mine de exemplu a fost cel mai frumos an! love struck Cu ce-a mai frumoasa vara! love struck Asa si acum intrebarea : " Care a fost cel mai frumos moment/cea mai frumoasa intamplare al vostru/a voastra din anul acesta?!" Oricare din orice zi, luna dar sa fie din anul 2010! happy

Astept raspunsuri, multee! love struck Cea mai frumoasa intamplare primeste funda! love struck

Răspuns Câştigător
| Onu_2759 a răspuns:

2010. O vara superba.
Cand intram in casa la ora 1-2. laughing.
Si a doua zi incercam sa ii conving pe ai mei ca eu pe la 11 si jumatate cel mult eram in casa laughing
Ehee. O alta intamplare frumoasa e ca m-au trimis ai mei la bunica. Si ft aproape de ea este un rau. Eu stateam calma ca de obicei pe mal. Si vine un baiat si imii face un vant in apa... Nu stiam cum sa ies de acolo laughing. Si dupa ce am fugit o bucata dupa el [am cazut amandoi in apa si mai multe] si-a dat el seama ca de fapt ca confundase cu altcineva laughing. Oriqm am facut cunostinta cu el atunci, si in toamna aceasta am descoperit ca e un amic ft buna a iubitului meulaughing. Eh. A fost foarte frumos happy

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

De pasti reintalnirea cu iubitul meu

| anqutsel a răspuns:

Cand am stat prima data cu un baiat.LA care chiar tineam. Iar [parintii nu stiau.Ne ascundeam de ei sa nu afle.Doi 2 copii ce se iubeau si se ascundeaulaughing. Asta era motto-ul nostru. Aveam o stea impreuna si chiar am avut ziua noastra, melodia noastra, a fost frumosstraight face