| deeaa4 a întrebat:

Bunaa! trec in clasa a10a si am vazut ca am o materie noua-educatia antreprenoriala..in ce consta si ce fel de caiet mi ar trebui(romana,mate, mic sau mare)? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.E suficient un caiet mic.Inveti cam ce ar trebui sa stii asa in mare, la inceput, pentru a-ti deschide o afacere.

| Hyperion7 a răspuns:

Ed antreprenoriala te învață chestii basic despre firme,tipuri de firme,antreprenor, afaceri și chestii care pot îmbunătăți afacerile, dobânzi și formula de calcul, însă nu te aștepta la mare lucru.
Eu am avut caiet de mate, am crezut că scriem formule sau ceva, însă nu, nu știu dacă am scris 10 formule tot anul.
Un caiet mic de mate cred că e arhisuficient! Bafta!