| patri16 a întrebat:

Bunaaa! Am o problema.As vrea sa port pantaloni scurti dar am par pe picioare si mama nu ma lasa sa ma epilez, ce as putea face ca sa nu se prea vada?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îl vopsești blond cu Loncolor.

| aXy99 a răspuns:

Nu ai ce face, te epilezi.
Cati ani ai?
Esti fata?

| EmanuelT a răspuns:

Dacă ești fată(așa cum și presupun) trebuie să te epilezi
Dar dacă ești băiat, calmează-te, it's not a big deal

| stefan1993ful a răspuns:

Uuuh.mie mi se pare drăguț.

| Ryanair8 a răspuns:

Depinde de varsta. ar trebui sa te lase. cred ca nu te lasa sa te epilezi cu bic-ul. poti vb cu ea sa te dai cu crema depilatoare, nu e asa scumpa si functioneaza

| Stella66 a răspuns:

Poti folosi lama de ras, dar peste doua zile părul va fi vizibil din nou. O altă soluție este crema depilatoare.