| CookieMonsterRawr a întrebat:

Bunaaa ^^. Am pus adineauri o intrebare care se referea la cum pot bloca numerele necunoscute sa ma sune...[ adica cand suna cineva cu ascuns.sa i se inchida automat]. Cineva mi-a spus ca se poate alege din setari aceasta optiune. Eu am tot cotroboit prin telefon dar nu am gasit nimic laughing. Am nokia 2330. Imi poate spune cineva ce trebuie sa fac sa ii blochez...mai explicit daca se poate >:". Dau funda :X:X

Răspuns Câştigător
| eL3cTr0 a răspuns:

Eu ti-am spus ca se poate alege din setari.Ok am avut si eu un Nokia nu imi pot aduce aminte exact dar du-te in setari - Setari Apeluri - Si trebuie sa gasesti ceva de genu "Restricted Numbers" si selectezi "Private Number" ceva de genu.As fi mai explicit daca as gasi incarcatoru de la Nokia sa iti spun ce sa faci pas cu pas.Sau trimite-mi un mesaj cu Id-ul tau de yahoo si iti spun unde sa intri iar tu imi spui ce setari vezi.

1 răspuns:
| eL3cTr0 a răspuns:

Ia incearca si asa, Setari - Telefon - Redirectionare Apel - Numar Ascuns.