| misu_7777 a întrebat:

Bunaaa! Am si eu o dilema. Imi place un baiat de cateva luni bune. Ne-am certat asta vara ca apoi sa imi dea un mesaj daca mai sunt suparata pe el. A trecut. acum suntem la acelasi liceu si mereu cand se uita la mine imi zambeste, este rusinos. Vrea mereu sa ma bage in seama dar este prea rusinos si nu o duce pana la capat. Prietenele mele spun ca se uita intr-una la mine. dar cand vorbesc cu el pe mess nu continuam conversatiile care si acelea sunt scurte. Nu stiu ce sa cred...

Răspuns Câştigător
| Soinlove a răspuns:

Te place si este timid. Poate pe mess nu continuati conversatiile pentru ca nu stie ce sa iti zica.
Funda?puppy dog eyes