| aalinncezar a întrebat:

Am o dilema foarte mare. Prietena unei prietene de-a mea (sunt baiat) nu este prea fericita ca noi ne intelegem asa de bine. Adica reactioneaza ciudat si mereu are o fata ciudata agresiva cand se uita la mine. Cum as putea rezolva situatia pentru ca in trecut a fost una din prietenele mele cele mai bune?

PS: Am 12 ani (ele au aceiasi varsta)

Răspuns Câştigător
| Be3bitza a răspuns:

Poate ea inca mai tine la tine sau te mai place. si e geloasa iar tu daca ti mai mult la actuala trebuie sa ramai cu cine vrea inimioara ta ori cum nu are rost sa te stresezi de acum, asta e doar inceputul.Tot ce trebuie sa stii e ca nu trebuie sa te intereseze de ce spun altele/altii..si nici nu ar mai avea rost sa-ti privesti fosta prietena odata ce ai alta las-o sa se uite cum vreahappy :*

3 răspunsuri:
| TrupFaraSuflet a răspuns:

A.poate ii place de tine, sau b. fara suparare, dar poate ii lesbi si ii place de aia laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Dreeams a răspuns:

Buna! Ai putea vorbi cu ea. Explica`i. Probabil fata este geloasa... daca ti-a fost prietena... Vorbeste cu ea si spune`i exact ceea ce simti cu adevarat! Sper ca te-am putut ajuta. funda?