| anonixmim a întrebat:

Bunaaa.:* As vrea sa ma vopsesc, dar nu stiu cum mi-ar sta bine. Am tenul ciocolatiu(mai inchis) parul brunet. Nu as vrea blond! O culoare sa nu bata la ochi, sau suvite, sau cum e Antonia. Heeelp. Dau funda :*
P.S: uita-ti linkul` de la facebook, ca sa va dati cu parerea. Pup:*
https://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti frumoasa.
Suvitele maro sunt acum la moda si nu bat la ochi la scoala.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| anonixmim explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult! O sa tin cont de raspunsul taaau! te pup :*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand un negru spre albastru, esti bruneta si o sa iti stea superwinking!

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Eu zic sa te vopsesti cum e Antonia si sa ti-l lasi drept ca al ei

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Ti'ar sta foarte bine cu niste suvite mov- inchis desigur! mai bine fa-ti-le cu nuantator. sau chiar cu un negru albastrui sau un roscat. nu bat foarte tare la ochi. si eu sunt ca tine big hug bruneta si cu parul inchis la culoare si am fost tot parul cu nuantator si mov big hug imi statea foarte bine big grin
app. esti foarte frumi :*

| Andrei296 a răspuns:

E greu incearca suvite maro sa-u blonde